Ünlü Güzeller Hangi Parfümü Kullanıyor?

Hangi Hollywood yıldızı ile aynı parfümü kullandığınızı bilmek ister misiniz? İşte güzellikleriyle büyüleyen yıldızların favori parfümleri...

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

Güzel oyuncunun vazgeçemediği parfüm seçimi Chanel No5. Alternatif olarak Tierry Mugler Angel kullandığı da bilinmekte.

Chanel No5, Scarlett Johansson kadar birçok ünlü isimin de vazgeçilmezi. Marilyn Monroe’nun Chanel No5 tutkunu olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.

Celine Dion, Kate Moss, Eva Mendes, Jessica Alba parfümün diğer müdavimleri.

Emma Watson

Emma Watson

Hafif ve meyveli parfümlerin en iyilerinden DKNY Be Delicious, Watson’ın favorilerinden.

Shakira da parfüm tercihini DKNY Be Delicious’dan yapanlardan. DKNY Be Delicious özellikle beyaz tenliler için oldukça doğru bir seçim.

Anne Hathaway

Anne Hathaway

Anne Hathaway’in parfüm tercihi Chanel Chance’den yana.

Çiçeksi notalar ve tatlı baharat notalarının birleştiği Chanel Chance, pozitif bir his oluşturan kokusu ile ünlülerin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Taze çiçek notalarını ve amber kokularını sevenler tercih edebilir.

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker’ı özetlemeye yeten 3 parfüm: Narciso for Her, Chloe Lovely, Bonne Belle Skin Musk

Kokunuzla karşınızdaki kişiyi etkilemek ve unutulmaz bir iz bırakmak istiyorsanız Narciso for Her, daha masum ve zarif bir seçim yapmak isterseniz ise Chloe Lovely tercih edilebilir.

Sandra Bullock

Sandra Bullock

Sandra Bullock'un favorileri arasında Cacharel Noa ve Aqua di Parma Colonia yer alıyor. Saflığı ve güzelliği temsil eden  Cacharel Noa, çekiciliğinizi ön plana çıkarmanızı sağlar.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Çiçek, yasemin, amber notaları ile etkileyici bir bütünlüğe sahip Chantecaille Frangipani, Jennifer Aniston başta olmak üzere pek çok ünlü ismin gözdesi.

Renee Zellweger

Renee Zellweger

Thierry Mugler Angel,  Renee Zellweger’ın bir numaralı tercihi. En popüler kadın parfümleri listesinde ilk sıralarda yer alan Thierry Mugler Angel, şişesi ile de dikkat çekiyor.

Keira Knightley

Keira Knightley

Chanel parfümlerinin bir diğer müdavim ismi de Keira Knightley. Romantik ve zarif bir parfüm arayışındaysanız Keira Knightley'nin tercih ettiği Coco Mademoiselle’i mutlaka denemelisiniz. Portakal notasının belirgin şekilde öne çıktığı parfümü tercih eden diğer ünlü isimler arasında Amanda Bynes yer alıyor.