Türkiye'de Olsa Buraya 'Yıkarlar' Diyeceğiniz Tayvan'daki Seksi Kebapçı

Uzak Doğu ülkelerinden Tayvan'da yeni açılan bir fast food restoran seksi garson kızları işe alınca müşteri patlaması yaşadı.

Uzak Doğu ülkelerinden Tayvan'da yeni açılan bir fast food restoran seksi garson kızları işe alınca müşteri patlaması yaşadı.

 Bazılarının iç çamaşırlarıyla, bazı çalışanların da derin göğüs dekoltesiyle kebab ve sosisli sandviç yaptığı ayaküstü fast food restoranında müşteriler siparişlerini almalarına rağmen restorandan ayrılmıyorlar. 

Hizmet vermeye başlamasının ardından internette bir anda fenomen haline gelen restoran, içeriden fotoğrafları da medya ile paylaştı. Uygulamalarının çok tuttuğunu söyleyen restoran sahibi, ''Müşteriler ilk gördüklerinde şaşırıyor.

 Verdikleri siparişleri bitirdikten sonra doymalarına rağmen tekrar sipariş veriyorlar. Amaç daha uzun süre restoranda kalabilmeleri. Bazen arabayla sipariş vermeye gelenler oluyor. Eşleri arabada beklerken erkekler siparişe geliyor, uzun süre kalınca eşleri arabadan iniyor, restoranı görünce aralarında tartışma çıkıyor.

 Restoran açıldıktan 2 hafta sonra geçtiğimiz bu uygulama ile günlük ciroyu 5'e katladık'' dedi. 

20 yaşında kızların garson olarak çalıştığı restoranda en çok satan ürün ise kebab.

BONUS