Abdullah Ağar Kimdir? Aslen Nerelidir? İşte merak edilenler...

Son dönemlerde çok sık terör olaylarının yaşandığı ülkemizde ön plana çıkan Terör ve Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar kimdir? İşte bilinmeyenleriyle ve hikayesiyle Abdullah Ağar...

ABDULLAH AĞAR KİMDİR? İŞTE HAYAT HİKAYESİYLE ABDULLAH AĞAR

ABDULLAH AĞAR, şuanda 49 yaşında olan Emekli bir Subaydır.Doğmuş olduğu sene 1967’dir.Ankaralı olan Emekli Subay 1989 senesinde Kara Harp Okulunu başarıyla bitirmiş ve Orduya girmiştir.Tercihinle beraber Piyade sınıfından ayrılmış ve kura çekmiştir.Çekmiş olduğu kuralarda önce Komando ardından isen Özel Kuvvetler içerisinde Tim’in Komutanlığını yapmaya başlamıştır.Doğu ve Güneydoğu’da bir çok dağda Tim’in başında görev almış ve toplam 6 sene buralarda kalmıştır.

UZUN YILLAR TERÖR İLE MÜCADELE ETMİŞ KOMUTANDI
Bulunduğu yerlerden bazılarını saymak gerekirse Dicle, Baykan, Ergani, Siirt, Şırnak ve Diyarbakır’ın bir çok kırsal alanında görev yapmıştır. Buralarda üstün bir başarı göstererek uzun yıllar terörle mücadelede aktif olarak görev yapmıştır.

ABDULLAH AĞAR BİR TERÖR UZMANIDIR

Terör konusunda oldukça bilgi sahibi olan ünlü isim bu nedenle Televizyonların bir çok programında konuk olarak davet edilmektedir ve kendisinden fikirler alınmaktadır.Kendisi ayrıca Terör Uzmanı bir isimdir.

Pkk ve Işıd terörü ile ilgili bir çok önemli açıklaması mevcuttur.Ayrıca bazı Üniversiteler’de konferanslar düzenlemiştir.

ABDULLAH AĞAR 6 ADET KİTAP YAZMIŞTIR. İŞTE AĞAR'A AİT O KİTAPLAR...

Baskın Biz Bu Dağların Erleri adındaki kitabı. - 2009
Toprak Mehmet’e Susamışsa. - 2007
Ölüm Dağları Bekler Cudi Dağı. - 2006
Türk Komandoları. - 2006
Bir Millet Uyanıyor. - 2005
Beşinci Tim. - 2004