Reuters, 2016'nın En İyi Fotoğraflarını Yayınladı

Dünyanın en büyük uluslararası haber ajanslarından biri Reuters, 2016 yılının en iyi 20 fotoğraf karesini yayınladı. İşte o nefes kesici kareler...

Dev panda yavrusu sahneden düşerken... 29 Eylül 2016'da Çin'in Sichuan eyaletinde doğan 23 dev panda...

Beş yaşındaki Bjorn, Londra Doğal Tarih Müzesi'nde Sinema Şöleni fuarını başlatacak bir olay sırasında, baykuş kelebekleriyle poz verir ve gülümser.

26 Haziran 2016'da Granby'de bir çiftlikte süt almak için bekledikleri süt ineği, bir ahır kedisi buluyor.

Japonya'nın Tokyo şehrindeki bir işadamı, Nisan 2016'da neredeyse tamamen çiçek açan kiraz çiçeklerine bakar.

Ekvador'da tembel hayvan, otoyolda karşıdan karşıya geçmek istedi ancak araçlardan korktuğu için bariyerlere sarıldı.

31 Ekim 2016... California, Encinitas'ta Cadılar Bayramı boyunca güneş batarken, cadı şeklinde uzaktan kumandalı bir uçak mahallenin üzerinde uçuyor.

Asit saldırısından kurtulan Hint modeli Reshma Quereshi, Hint tasarımcı Archana Kochhar'ın New York Fashion Week'de New York'taki Manhattan ilçesinde 8 Eylül 2016'da Bahar / Yaz 2017 koleksiyonlarını sunmak için yürümeden önce makyaj yaptı.

Yeni Zelanda'lı Nikki Hamblin, 16 Ağustos 2016'da Rio Olimpiyatları'nda 5.000 m'lik ısınmada D'Agostino'nun kramp çekmesi sonrasında ABD'li rakip Abbey D'Agostino'ya yardım etmek için yarış sırasında koşmayı bıraktı.

İnsanlar, Çin'in Hunan Eyaleti, Zhangjiajie şehrindeki bir gezi platformunda yürüyorlar... 1 Ağustos 2016,

Büyük Britanya'da Kraliçe'nin 90'ıncı yaş günü kutlamalarında Kraliyet muhafızlarından birisi tören sırasında yere yığıldı.

Atlar, 27 Mayıs 2016'da Yunanistan'ın Pontoiraklia kasabası yakınlarında bulunan bir vitrinde dikkat çekiyorlar.

Julian Assange'ın kedisi Ekvator'un elçiliğinin penceresinde oturuyor.

Terkedilmiş, 23 günlük bir hamadryas baboon, Sri Chamarajendra Zoological Gardens'da doldurulmuş bir oyuncakla oynuyor.

Mısır'dan Doaa Elghobashy ve Almanya'dan Kira Walkenhorst, 7 Ağustos 2016'da Rio Olimpiyatları'nda yapılacak olan ön plaj voleybolu yarışmasında yarışıyorlar.

1 Haziran 2016'da Fransa'nın Orleans kentinin yakınlarındaki Chalette-sur-Loing Montargis'te şiddetli yağmur yağdıktan sonra bir sakin, annesinin sele binmiş evine ekmek götürüyor.

Bir kurt, 2 Mart 2016'da Beyaz Rusya'daki terk edilmiş köyde bulunan Çernobil nükleer reaktörü çevresinde 30 km'lik (19 mil) dışlama alanındaki kameraya bakıyor.

Bir bantlı mongoose, 29 Ekim 2016'da Çin'in Chongqing kentindeki bir hayvanat bahçesinde bir Cadılar Bayramı kabına oynuyor.

Chiara Micheletti annesine Marisa Vesco'nun 7 Haziran 2015'te Cossato'da duş almasına yardım ediyor. Marisa canlanamayan karaciğer kanseri çekti ve hayatının son aylarında kendini yıkayamadı. Kızının Chiara, annesine yardım edebileceği zamanı kutladı.

Papa Francis, eski Nazi ölüm kampına Polonya, 29 Temmuz 2016'da yaptığı ziyarette Auschwitz'in meşhur kapıdan geçerek "Arbeit Macht Frei" işaretiyle dolaşır.

Paralimpik oyunlarında altın madalya kazanan Oscar Pistorius, kız arkadaşı Reeva Steenkamp'ın Güney Afrika Pretoria Yüksek Mahkemesinde 2013 cinayetine ilişkin yeniden arama duruşmasının üçüncü günü 15 Haziran 2016'da protez bacakları olmadan mahkeme salonunda yürür.