İzleyecek Dizi Bulmakta Zorlanıyor musunuz? İşte Yeni Sezonda Ekranlarda Olan 10 Yabancı Dizi

Neredeyse hepimiz Yabancı Dizi izliyoruz ve her geçen gün Yabancı Dizilerin izlenme oranları ciddi derecede artmakta. Bizde yeni yayınlanacak olan ve sizlerinde dikkatleriniz çekiceğini düşündüğümüz 10 yabancı diziyi sizler için derledik.

1. Kevin Can Wait

Kevin Can Wait

Resimde gördüğümüz şişko adamı hepimiz tanıyoruz sanırım? Bu dostumuz Kevin polislikle uğraşıyor ve yeteri kadar eşine ve çocuklarına vakit ayıramıyor bu dizide polislikten emekli olmasıyla ailesiyle daha fazla vakit geçirmesini anlatan bu dizi, Aslında polisliğin aile ile uğraşmaktan daha kolay bir şey olduğunu anlatıyor.

2. The Good Place

The Good Place

7,3 iMDB'li komedi dizisi The Good Place'te bir kadının "iyi" kavramını tanımlamak için yaptığı mücadele konu ediliyor.

3. Lethal Weapon

Lethal Weapon

Fox yine bir film uyarlaması ile karşımızda. Filminde olduğu gibi iki uyumsuz dedektifin maceralarının aktarıldığı dizi için heyecan severlerin ekran karşısına geçeceğini düşünüyoruz.

4. Pure Genius

Pure Genius

Ekranların Yeni drama dizisi olan PPure Genius genç bir Silikon Vadisi mühendisinin yaşlı ve başarılı bir cerrahın yardımını alarak girdiği maceralar anlatılıyor. Amerikan CBS kanalının 7.5 İMDB puanı verdiği bu dizi tıp konusunda sıra dışı maceralarını sizler için gözler önüne seriyor.

5. The Exorcist

The Exorcist

Fox'un film uyarlaması bu yapımı, sinema filmi olan The Exorcist'in hayranlarını sevindirecek gibi duruyor.

6. Better Things

Better Things

Üç kız çocuğu yetiştirmek zorunda olan oyuncu anne Sam Fox'un komedi dolu macerasına katılmak isteyen izleyiciler, Kaliforniya'nın o kendine has havasını 20 dakikalık bölümlerde çok net bir şekilde alacaktır.

7. American Housewife

American Housewife

ABC'nin yeni yapımı ekranlarda şu anda eksikliği çekilen geleneksel Amerikan aile komedisi için birebir olarak gözüküyor.

8. Speechless

Speechless

ABC'nin iMDB 7,5 puanlı yeni aile dizisi Speechless'te özel ihtiyaçları olan çocuklara sahip bir ailenin başına gelen sıra dışı hikayeler işleniyor.

9. Bull

Bull

Dr. Bull aslen psikolog fakat kendine müvekkiller bulup, kendisini farklı bir uzmanlık alanı olan mahkeme bilimini kullanarak müvekkillerinin masumiyetini ortaya çıkarttığı başarılı bir yapıt..

10. Chance

Chance

Bir nöropsikiatrist olan Eldon Chance'in yozlaşmış polisler ve akıl hastaları ile olan bir ilişki yumağına düştüğü hikayenin anlatıldığı Chance ilgi çekici bir yapım olarak öne çıkıyor.