Göz Ziyafetine Hazır Olun! Hollywood'un En Seksi 13 Kadın İsmi

Kimisi oyunculuklarıyla kimisi yürüyüşüyle kimisi bir bakışıyla... İşte Hollywood'un En Seksi 13 kadını.

1. AMANDA SEYFRİED

AMANDA SEYFRİED

 Çocukluğunda model, gençliğinde şarkıcı ve oyuncu olan Amanda Michelle Seyfried..

2. KELLY BROOK

KELLY BROOK

İngiliz manken olan Kelly Brook, Mankenliğin yanı sıra mayo tasarımcısı ve Smallville dizisininde bir kaç bölümünde yer almıştı...

3. ANGELİNA JOLİE

ANGELİNA  JOLİE

Üç Altın Küre, iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve bir de Oscar sahibi olan ABD'li Angeline Jolie, oyunculuk kariyerine Cybor 2 (1993) ile başladı.

4. EMİLİA CLARKE

EMİLİA CLARKE

Çoğumuz onu Ejderha annesi olarak biliyoruz evet.. Taht Oyunları dizisindeki "Daenerys Targaryen" karakteri ile tanınan İngiliz oyuncu dizideki rolüyle hayranlarından büyük ilgi topladı. 

5. ZOOEY DESCHANEL

ZOOEY DESCHANEL

Kaliforniya doğumlu olan Zooey Deschanel, Amerikalı şarkıcı ve aynı zamanda aktris ve söz yazarı. Adını J.D. Salinger'ın "Franny ve Zooey" adlı eserindeki Zooey karakterinden almıştır.

6. PENOLOPE CRUZE

PENOLOPE CRUZE

Oscar ödüllü sinema sanatçısı Penolope Cruze, Jamon adlı film ile ünlendi. Eskiden dansçı olmasının yanı sıra o bir hayırsever.

7. MİLA KUNİS

MİLA KUNİS

ABD'li oyuncu Mila Kunis, That '70s Show dizisinde ve Black Swan, Tanrının Kitabı, Max Payne gibi filmlerde oynamış, Family Guy'da Meg Griffin karakterini seslendirmiştir.

8. KATE HUDSON

KATE HUDSON

Altın Küre sahibi ABD'li oyuncu Kate Hudson, Desert Blue filmi ile üne kavuşmuştur.

9. JESSİCA ALBA

JESSİCA ALBA

Bir çok film de ve dizide yer alan Alba, FHM'in 2007 yaptığı "Yeryüzündeki En Seksi Kadınlar" listesinde birinci seçilmişti.

10. DREW BARRYMORE

DREW BARRYMORE

ABD'li sinema oyuncusudur, 1981'de E.T.'de oynadı ve tüm dünya çapında meşhur oldu.

11. AMY ADAMS

AMY ADAMS

ABD'li oyuncu olan Amy Adams’ın, en önemli rolü Oscar'a aday olduğunu Junebug filmidir. 2005 yapımı Junebug filmi ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır.

12. AMBER HEARD

AMBER HEARD

ABD'li aktris ve manken olan Amber Heard, 2008 yılında Never Back Down filminde başrol oynamış ve ünü yayılmıştır. Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 2. Sırada yer almıştır.

13. NATALİE PORTMAN

NATALİE PORTMAN

Siyah Kuğu filmindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscarına ve Altın Küre'ye aday gösterildi. Altın Küre'yi ve Oscar'ı kazandı.